Pro zpestření letní přípravy si v úterý 27.6.2017 naši hráči vyzkoušeli ultimate frisbee s týmem Left Overs. Po úvodním rozběhání nám zkušení hráči ukázali, jak se tento sport hraje, jak správně házet a jak chytat. Následovalo několik cvičení a pak už nás čekala hra samotná.

Nejdříve jsme hráli sami, ale po chvíli se k nám přidalo i pár hráčů Left Overs. Ultimate frisbee je rychlý a hodně běhavý sport, ovšem bezkontaktní, což ze začátku našim hráčům dělalo mírné potíže.

Nakonec tréninku jsme si vyzkoušeli zápas proti dívčímu týmu. Hrálo se v počtu 4 na 4 (oproti klasickým 7 na 7) a hned od začátku byla znát převaha a zkušenosti holek. S postupujícím časem se začali prosazovat i naši hráči, ale i přes slibný finiš, dosáhly holky cílových 10 bodů dříve. Naše hráče však může těšit, že vyhráli alespoň následný poslední bod „kdo dá bod vyhraje“.

Tímto bychom chtěli týmu Left Overs poděkovat za společný trénink a popřát jim hodně úspěchů do budoucna. 🙂

Categories: Aktuálně

Napsat komentář